RCWE1210R150FKEA
Vishay Dale
Producto No:
RCWE1210R150FKEA
Paquete:
1210
Descripción:
RES 0.15 OHM 1% 1W 1210
En stock : 3390
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.122" L x 0.098" W (3.10mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings AEC-Q200
Resistance 150 mOhms
Series RCWE
Power (Watts) 1W