RD50S10Z0S
Positronic
Producto No:
RD50S10Z0S
Descripción:
CONN D-SUB RCPT 50POS CRIMP
En stock : 4
Voltage Rating 300V
Current Rating (Amps) 7.5A
Shell Size, Connector Layout 5 (DD, D)
Operating Temperature -55°C ~ 125°C