RDEN-048050
TDK-Lambda Americas Inc
Producto No:
RDEN-048050
Descripción:
LINE FILTER 48VDC 50A CHASS MNT
En stock : 13
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Configuration Single Stage
Frequency - Operating -
Termination Style Threaded Post (M5)
Approval Agency -
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Inductance -
Series RDEN
Mfr TDK-Lambda Americas Inc
Filter Type DC
Package Bulk
Voltage - Rated AC -
Current 50 A
Voltage - Rated DC 48V