REDIN120-12
Recom Power
Producto No:
REDIN120-12
Fabricante:
Recom Power
Descripción:
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 120W
En stock : 9
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -25°C ~ 70°C (With Derating)
Input Type AC
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, cURus
Voltage - Output 1 12V
Size / Dimension 4.51" L x 1.30" W x 4.90" H (114.5mm x 33.0mm x 124.4mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 8.33A
Number of Outputs 1
AC Voltage - Input 85 ~ 264 VAC
Series POWERLINE REDIN120 (120W)
Power (Watts) 120W
Efficiency 89.5%