RG2012P-4643-B-T5
Susumu
Producto No:
RG2012P-4643-B-T5
Descripción:
RES SMD 464K OHM 0.1% 1/8W 0805
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 464 kOhms
Series RG
Power (Watts) 0.125W, 1/8W