RH05012R00FE02
Vishay Dale
Producto No:
RH05012R00FE02
Fabricante:
Vishay Dale
Descripción:
RES CHAS MNT 12 OHM 1% 50W
En stock : 112
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.625" (15.87mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm)
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 12 Ohms
Series RH
Power (Watts) 50W