RK73B2BTTD333J
KOA Speer Electronics, Inc.
Producto No:
RK73B2BTTD333J
Paquete:
1206
Descripción:
RES 33K OHM 5% 1/4W 1206
En stock : 97505
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 33 kOhms
Series RK73B
Power (Watts) 0.25W, 1/4W