RK73H1HTTC31R6F
KOA Speer Electronics, Inc.
Producto No:
RK73H1HTTC31R6F
Descripción:
RES 31.6 OHM 1% 1/20W 0201
En stock : 9000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1000
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.010" (0.26mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 31.6 Ohms
Series RK73H
Power (Watts) 0.05W, 1/20W