RK73H2ATTD5490F
KOA Speer Electronics, Inc.
Producto No:
RK73H2ATTD5490F
Descripción:
RES 549 OHM 1% 1/4W 0805
En stock : 28134
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 549 Ohms
Series RK73H
Power (Watts) 0.25W, 1/4W