RK73H2BTTD1072F
KOA Speer Electronics, Inc.
Producto No:
RK73H2BTTD1072F
Descripción:
RES 10.7K OHM 1% 1/4W 1206
En stock : 13546
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 10.7 kOhms
Series RK73H
Power (Watts) 0.25W, 1/4W