RK73H2HTTE9534F
KOA Speer Electronics, Inc.
Producto No:
RK73H2HTTE9534F
Descripción:
RES 9.53M OHM 1% 3/4W 2010
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 9.53 MOhms
Series RK73H
Power (Watts) 0.75W, 3/4W