RL73H3AR36FTDF
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
RL73H3AR36FTDF
Paquete:
2512
Descripción:
RES 0.36 OHM 1% 1W 2512
En stock : 5671
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 360 mOhms
Series RL73, CGS
Power (Watts) 1W