RLC73K3AR232FTDF
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
RLC73K3AR232FTDF
Paquete:
2512
Descripción:
RLC73K 3A R232 1% 1K RL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.033" (0.84mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings -
Resistance 232 mOhms
Series RLC73, CGS
Power (Watts) 1W