RLC73PH3AR033FTDG
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
RLC73PH3AR033FTDG
Paquete:
2512
Descripción:
RLC73PH 3A R033 1% 2K RL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.037" (0.95mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.254" L x 0.128" W (6.45mm x 3.25mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings -
Resistance 33 mOhms
Series RLC73, GCS
Power (Watts) 2W