RLW73PA2FR010TD
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
RLW73PA2FR010TD
Paquete:
0508
Descripción:
RLW73P A2 1% R010 600PPM 5K RL
En stock : 9997
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm)
Temperature Coefficient ±600ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0508
Ratings -
Resistance 10 mOhms
Series RLW73
Power (Watts) 1W