RLW73PA3FR022TE
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
RLW73PA3FR022TE
Paquete:
1225
Descripción:
RLW73P A3 1% R022 600PPM 4K RL
En stock : 8000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm)
Temperature Coefficient ±600ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1225
Ratings -
Resistance 22 mOhms
Series RLW73
Power (Watts) 3W