RLW73PB2FR047TD
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
RLW73PB2FR047TD
Paquete:
0612
Descripción:
RLW73P B2 1% R047 200PPM 5K RL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0612
Ratings -
Resistance 47 mOhms
Series RLW73
Power (Watts) 1.5W