RMCF0805FT1M69
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
RMCF0805FT1M69
Paquete:
0805
Descripción:
RES 1.69M OHM 1% 1/8W 0805
En stock : 9634
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings AEC-Q200
Resistance 1.69 MOhms
Series RMCF
Power (Watts) 0.125W, 1/8W