RMCF1206ZT0R00
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
RMCF1206ZT0R00
Descripción:
RES 0 OHM JUMPER 1/4W 1206
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance Jumper
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient -
Ratings AEC-Q200
Resistance 0 Ohms