RMCF1210JT3K30
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
RMCF1210JT3K30
Descripción:
RES 3.3K OHM 5% 1/2W 1210
En stock : 7858
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 3.3 kOhms
Series RMCF
Power (Watts) 0.5W, 1/2W