RMCF2010JT75R0
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
RMCF2010JT75R0
Paquete:
2010
Descripción:
RES 75 OHM 5% 3/4W 2010
En stock : 2287
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings AEC-Q200
Resistance 75 Ohms
Series RMCF
Power (Watts) 0.75W, 3/4W