RMCS2512JT3M90
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
RMCS2512JT3M90
Descripción:
RES 3.9M OHM 5% 1W 2512
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings -
Resistance 3.9 MOhms
Series RMCS
Power (Watts) 1W