RN73C1E1K15BTD
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
RN73C1E1K15BTD
Paquete:
0402
Descripción:
RES SMD 1.15KOHM 0.1% 1/16W 0402
En stock : 3708
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.014" (0.35mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient ±10ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0402
Resistance 1.15 kOhms
Series RN73, Holsworthy
Power (Watts) 0.063W, 1/16W