RN73G2A110KDTDF
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
RN73G2A110KDTDF
Paquete:
0805
Descripción:
RES SMD 110K OHM 0.5% 1/10W 0805
En stock : 1000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Resistance 110 kOhms
Series RN73, Holsworthy
Power (Watts) 0.1W, 1/10W