RN73R2ETTD2003B25
KOA Speer Electronics, Inc.
Producto No:
RN73R2ETTD2003B25
Descripción:
RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE
En stock : 678
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 200 kOhms
Series RN73R
Power (Watts) 0.25W, 1/4W