RNCF0805DTE301K
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
RNCF0805DTE301K
Descripción:
RES 301K OHM 0.5% 1/4W 0805
En stock : 4350
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 301 kOhms
Series RNCF
Power (Watts) 0.25W, 1/4W