RNCF1210BKE576K
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
RNCF1210BKE576K
Paquete:
1210
Descripción:
RES 576K OHM 0.1% 1/3W 1210
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings AEC-Q200
Resistance 576 kOhms
Series RNCF
Power (Watts) 0.333W, 1/3W