RNF12JTD1M50
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
RNF12JTD1M50
Descripción:
RES 1.5M OHM 5% 1/2W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.5 MOhms
Series RNF
Power (Watts) 0.5W, 1/2W