RNF18FTD33K0
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
RNF18FTD33K0
Descripción:
RES 33K OHM 1% 1/8W AXIAL
En stock : 5640
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 33 kOhms
Series RNF
Power (Watts) 0.125W, 1/8W