RNV14FAL7M50
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
RNV14FAL7M50
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 7.5M OHM 1% 1/4W AXIAL
En stock : 2210
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.236" L (2.40mm x 6.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 7.5 MOhms
Series RNV
Power (Watts) 0.25W, 1/4W