RNX0381M45DHLB
Vishay Dale
Producto No:
RNX0381M45DHLB
Fabricante:
Vishay Dale
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 1.45M OHM 0.5% 1W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.140" Dia x 0.420" L (3.56mm x 10.67mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.45 MOhms
Series RNX
Power (Watts) 1W