RNX05033M0KNWF
Vishay Dale
Producto No:
RNX05033M0KNWF
Descripción:
RES 33M OHM 10% 1.2W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 225°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.140" Dia x 0.540" L (3.56mm x 13.72mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 33 MOhms
Series RNX
Power (Watts) 1.2W