RNX07530M0FKEL
Vishay Dale
Producto No:
RNX07530M0FKEL
Fabricante:
Vishay Dale
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 30M OHM 1% 2W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 225°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.140" Dia x 0.790" L (3.56mm x 20.07mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 30 MOhms
Series RNX
Power (Watts) 2W