RNX12533K0KNEL
Vishay Dale
Producto No:
RNX12533K0KNEL
Descripción:
RES 33K OHM 10% 3W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 225°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.140" Dia x 1.290" L (3.56mm x 32.77mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 33 kOhms
Series RNX
Power (Watts) 3W