ROV20H331K-S
Littelfuse Inc.
Producto No:
ROV20H331K-S
Descripción:
VARISTOR 330V 10KA DISC 20MM
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 297 V
Capacitance @ Frequency 1110 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 330 V
Varistor Voltage (Max) 363 V
Series -
Energy 228J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 210 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 275 V