ROX05010M0FNEL
Vishay Dale
Producto No:
ROX05010M0FNEL
Fabricante:
Vishay Dale
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 10M OHM 1% 2W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 180°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.310" Dia x 0.550" L (7.87mm x 13.97mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 10 MOhms
Series ROX
Power (Watts) 2W