ROX075220KKNLB
Vishay Dale
Producto No:
ROX075220KKNLB
Fabricante:
Vishay Dale
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 220K OHM 10% 3W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 180°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.310" Dia x 0.800" L (7.87mm x 20.32mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 220 kOhms
Series ROX
Power (Watts) 3W