ROX100100KJNLB
Vishay Dale
Producto No:
ROX100100KJNLB
Fabricante:
Vishay Dale
Descripción:
RES 100K OHM 5% 4W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 180°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 100 kOhms
Series ROX
Power (Watts) 4W