ROX2SJ47K
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
ROX2SJ47K
Descripción:
RES 47K OHM 5% 2W AXIAL
En stock : 81310
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Temperature Coefficient ±350ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 47 kOhms
Series ROX, Neohm
Power (Watts) 2W