ROX3SJ3K3
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
ROX3SJ3K3
Descripción:
RES 3.3K OHM 5% 3W AXIAL
En stock : 3074
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.217" Dia x 0.630" L (5.50mm x 16.00mm)
Temperature Coefficient ±350ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 3.3 kOhms
Series ROX, Neohm
Power (Watts) 3W