ROX3SJ8K2
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
ROX3SJ8K2
Descripción:
RES 8.2K OHM 5% 3W AXIAL
En stock : 14209
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.217" Dia x 0.630" L (5.50mm x 16.00mm)
Temperature Coefficient ±350ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 8.2 kOhms
Series ROX, Neohm
Power (Watts) 3W