ROX4004M00FNF5
Vishay Dale
Producto No:
ROX4004M00FNF5
Fabricante:
Vishay Dale
Descripción:
RES 4M OHM 1% 16.8W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 230°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.310" Dia x 4.050" L (7.87mm x 102.87mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 4 MOhms
Series ROX
Power (Watts) 16.8W