ROX500100MFHF5
Vishay Dale
Producto No:
ROX500100MFHF5
Fabricante:
Vishay Dale
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 100M OHM 1% 16W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 230°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.310" Dia x 5.050" L (7.87mm x 128.27mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 100 MOhms
Series ROX
Power (Watts) 16W