ROX5SSJ75K
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
ROX5SSJ75K
Descripción:
RES 75K OHM 5% 5W AXIAL
En stock : 3289
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.256" Dia x 0.689" L (6.50mm x 17.50mm)
Temperature Coefficient ±350ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 75 kOhms
Series ROX, Neohm
Power (Watts) 5W