ROX600102KFKF5
Vishay Dale
Producto No:
ROX600102KFKF5
Fabricante:
Vishay Dale
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 102K OHM 1% 20W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 230°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.310" Dia x 6.050" L (7.87mm x 153.67mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 102 kOhms
Series ROX
Power (Watts) 20W