ROX600600KKNF5P
Vishay Dale
Producto No:
ROX600600KKNF5P
Descripción:
RES 600K OHM 10% 28W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 230°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.310" Dia x 6.050" L (7.87mm x 153.67mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 600 kOhms
Series ROX
Power (Watts) 28W