ROX8J2K7
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
ROX8J2K7
Descripción:
RES 2.7K OHM 5% 8W AXIAL
En stock : 1557
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.335" Dia x 1.614" L (8.50mm x 41.00mm)
Temperature Coefficient ±350ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 2.7 kOhms
Series ROX, Neohm
Power (Watts) 8W