ROX9J1K2
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
ROX9J1K2
Descripción:
RES 1.2K OHM 5% 9W AXIAL
En stock : 1794
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.335" Dia x 2.126" L (8.50mm x 54.00mm)
Temperature Coefficient ±350ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.2 kOhms
Series ROX, Neohm
Power (Watts) 9W