RP73PF1E23K2BTDF
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
RP73PF1E23K2BTDF
Paquete:
0402
Descripción:
RES 23.2K OHM 0.1% 1/16W 0402
En stock : 1000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.014" (0.35mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0402
Resistance 23.2 kOhms
Series RP73, Holsworthy
Power (Watts) 0.063W, 1/16W