RR01J2K4TB
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
RR01J2K4TB
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 2.4K OHM 5% 1W AXIAL
En stock : 3865
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.102" Dia x 0.268" L (2.60mm x 6.80mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 2.4 kOhms
Series RR, Neohm
Power (Watts) 1W